Als animatiestudio houden wij van StorySelling en creëren wij geanimeerde merkwerelden om het publiek onder te dompelen. Wij vinden het belangrijk om het publiek mee te trekken in het verhaal, zodat het beter begrepen wordt en beter converteert. Dit doen wij voornamelijk voor uitlegvideo's en videomateriaal voor websites en sociale media.
Waarom doen wij wat we doen?
We nemen mensen graag mee op reizen door zelf gecreëerde visuele werelden, met een boodschap die hen op educatief, informatief of entertainment vlak iets positiefs meegeeft, waardoor ze elke dag een beetje beter worden. "Elke dag een beetje beter" streven we dagelijks naar, zowel privé als in onze studio, zodat we onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn.
Deze combinatie van passie en verbetering is wat ons als personen drijft en ons energie geeft om elke dag vol enthousiasme aan de slag te gaan. Dat we kunnen zeggen dat we hebben kunnen bijdragen aan dat succesverhaal, dat vinden wij fantastisch leuk!
Contactgegevens
Veemarktkade 8
5222AE 's-Hertogenbosch
T: 0644099844
I: Website
Business facts
Medewerkers: 5 - 10
Oprichtingsjaar: 2017
Vestigingen: 1
Jaaromzet: -