BOB DGA Plus bij Language Institute Regina Coeli Wo 12 Maart 2025

Page thumbnail

Datum Woensdag 12 Maart

Waar Language Institute Regina Coeli

Adres Martinilaan 12, 5262 BR Vught
Routebeschrijving


Programma
15.15 uur - 15.30 uur
Ontvangst met koffie, thee en iets lekkers
15.30 uur - 16.15 uur
Rondleiding in kleine groepen
16.15 uur - 17.00 uur
​Interactief inhoudelijk programma
17.00 uur - 18.00 uur
Borrel met hapjes en gelegenheid om te connecten

Op woensdag 12 maart openen de deuren van het prestigieuze Language Institute Regina Coeli voor een exclusieve BOB DGA Plus. Tijdens deze bijeenkomst krijg je de kans om in een inspirerende setting te connecten met andere directeuren en eigenaren uit de regio. Het belooft een middag te worden waarin verdieping, verbinding en inspiratie centraal staan. Zorg dat je erbij bent!

Over Language Institute Regina Coeli
Language Institute Regina Coeli, ook wel bekend als ‘de Nonnen van Vught’, is al decennialang een begrip op het gebied van intensieve taaltrainingen. Met een unieke combinatie van persoonlijke aandacht, effectieve leermethodes en een serene omgeving worden professionals klaargestoomd om internationaal te excelleren. Het instituut biedt maatwerk dat volledig is afgestemd op de behoeften van de cursist, of het nu gaat om zakelijk Engels, Frans, Duits of een andere taal. Gevestigd in een prachtig historisch pand in Vught, straalt Regina Coeli rust en focus uit – de ideale omgeving om te leren en te groeien. Een bezoek aan Regina Coeli is niet alleen een investering in kennis, maar ook een inspirerende ervaring op zich.

Over BOB DGA Plus
Regio Business organiseert vanaf 2025 - naast de BOB Borrels, BOB Masterclasses en BOB Talkshows - maandelijks BOB DGA Plus voor DGA's van bedrijven met tenminste 10 medewerkers. Dit wordt als het ware een community binnen onze community. Tijdens deze kleinschaligere bijeenkomsten bieden we je, samen met 40 collega ondernemers, een kijkje in de keuken bij bijzondere bedrijven in de regio. Met een inhoudelijk programma (van 15.30 tot 18.00 uur) dat aansluit bij de uitdagingen en interesses van DGA’s, gegeven door experts. We inspireren, zetten aan het denken en geven nieuwe energie om je bedrijf naar een (nog) hoger niveau te tillen. Tijdens het afsluitende BOB Connect kun je in gesprek met collega-directeuren en eigenaren, ofwel gelijkgestemden, die jouw groeiambitie en dagelijkse uitdagingen maar al te goed begrijpen. Uiteraard verzorgen we dan ook een aangeklede borrel.

Voor wie?
BOB DGA Plus evenementen zijn speciaal bedoeld voor directeuren en eigenaren van Brabantse bedrijven met tenminste 10 medewerkers. Zie hier meer informatie over BOB DGA Plus.

Let op: vanwege het exclusieve karakter van BOB DGA Plus hanteren we een maximaal aantal van 40 deelnemers. Er zijn geen extra kosten verbonden aan deelname.

Verhinderd?
Laat het ons weten! Stuur een mail naar office@regio-business.nl of bel even naar 013-4631446.


Dit BOB Event wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven

Wie komen er nog meer?

BOB Meetingpoint

Elkaar gericht ontmoeten?
Lees verder

Arjan Bonthond
Claassen, Moolenbeek & Partners Eindhoven

Marita van Dooren
Claassen, Moolenbeek & Partners Eindhoven

Freek van Wijk
Forward fiscalisten

Wesley Abbenhuis
Wabber B.V.