BOB Borrel bij Opvallers Do 20 April 2023

Page thumbnail

Val op tussen alle Brabantse ondernemers

Datum Donderdag 20 April

Waar Opvallers

Adres Fuutlaan 12, 5613 AB Eindhoven
Routebeschrijving


Programma
15.30 uur - 16.00 uur
Ontvangst van BOB Masterclass
16.00 uur - 17.00 uur
BOB Masterclass
17.00 uur - 18.00 uur
Ontvangst BOB Borrel met een welkomstdrankje
17.00 uur - 18.30 uur
BOB Connect
18.00 uur - 20.00 uur
Heerlijke hapjes van verschillende foodtrucks
18.45 uur - 19.15 uur
BOB Talkshow
20.00 uur - 23.00 uur
BOB Soul

Donderdag 20 april zijn we met de BOB Borrel te gast bij Opvallers in Eindhoven. De eerste editie Business Ontmoet Business in de lichtstad gaan we groots aftrappen! Opvallers gelooft dat er geen tweede kans bestaat voor een eerste indruk. Dat gaan we de 20e waarmaken. Opvallers werkt als fieldmarketing bureau met écht grote merken maar juist daarom ontmoeten ze graag lokale ondernemers.

Een ding is zeker: aan beleving geen gebrek! Naast zowel de BOB Masterclass als de BOB Talkshow (inspiratie en kennis: check!) word je door het hele pand in de festivalsferen gebracht. Met verschillende foodtrucks en activiteiten kom je dit keer echt op een locatie waar je anders niet snel zou komen. Naast het standaard programma waar je naast nieuwe connecties ook inspiratie en kennis opdoet krijg je op 20 april een kijkje achter de schermen van merkversterkers Opvallers. De naam leeft de belofte na: deze borrel gaat écht opvallen.  

Aanmelden doe je aan de rechterkant van deze pagina. 

Over onze BOB Borrel
Regio Business organiseert maandelijks de BOB Borrel: een gezellige en laagdrempelige, volledig verzorgde borrel op een mooie, bijzondere of gewoon supergezellige locatie in Brabant. BOB staat voor Business Ontmoet Business, en daar draaien deze zakelijke evenementen dan ook volledig om! BOB Borrels worden bezocht door (gemiddeld zo’n 400) ondernemers uit verschillende branches.

It's an inspiration, it's a celebration! 
Van 17.00 uur tot 20.00 uur brengen we je tijdens BOB Connect op een ontspannen manier actief met andere ondernemende mensen in contact (degenen die dat willen natuurlijk, want we houden niet van verplichten). Met afwisselend een masterclass of talkshow met topsprekers en topondernemers zorgen we voor de broodnodige inspiratie. Na het aangeboden diner connecten we vanaf 20.00 uur tot 23.00 uur onder de noemer BOB Soul feestelijk verder met sprankelende muziek (en ja, dan mogen eventueel de voetjes van de vloer)!

Nog geen lid? Kom een keer kijken!
Regio Business organiseert netwerkborrels onder de noemer BOB (Business Ontmoet Business). Door middel van deze BOB Borrels, het online platform en onze zakenmagazines faciliteren wij zakelijke contacten in Brabant. 

Deel je ervaringen op social media via LinkedIn, Facebook, Instagram en Twitter. Je kunt ons taggen via @regiobusiness en meepraten met #BOBBorrel


Dit BOB Event wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven

Wie komen er nog meer?

BOB Meetingpoint

Elkaar gericht ontmoeten?
Lees verder

Angelique Smits
Praktijk Be-Lief

Tim van Heukelom
Sidekix

Jessie Verberne
Avans Hogeschool

Carola Rokven-Schapendonk
Seto Logistiek

Erwin de Bresser
Seto Logistiek

Hein-Jan Broens
Flynth Accountans & Adviseurs

Ivy Kneppers
Buro Barabas

Erik van der Most
Flynth Accountants & Adviseurs Rosmalen

Carlijn Hillebrand
Aranea

Hendrie Koppen
Koppen Bouw en Onderhoud

Roy Faas
Weener XL

Cecile Keller
CKomma

Wilma van der Sterre
De Hypotheker

Henry van Gompel
CBRE Global Workplace Solutions

Leonie Vijverberg
CBRE Global Workplace Solutions

Mark Crommentuijn
Newblend

Sjack van den Hout
HBM Waadecreatie

Marcel van Aarle
SignDeal

Sofie Verhagen-Horsman
Buro Barabas

Jesse Vullinghs
STRASS (Strain-Assessment BV)