BOB Borrel bij Côte Bar Bistro in De Korte Putstraat in 's-Hertogenbosch Wo 20 Mei 2026

Page thumbnail

Datum Woensdag 20 Mei

Waar CÔTE Bar Bistro

Adres Korte Putstraat 4 5211 KP 's-Hertogenbosch
Routebeschrijving


Programma
17.00 uur - 18.00 uur
Ontvangst BOB Borrel met een welkomstdrankje
17.00 uur - 18.30 uur
BOB Connect (optioneel)
18.00 uur - 20.00 uur
Culinaire verrassingen
18.30 uur - 19.00 uur
BOB Talkshow met Rob van Laarhoven van Sawiday (optioneel)
20.00 uur - 23.00 uur
BOB Soul met Mc Choral

Midden in het hart van ’s-Hertogenbosch, waar de terrassen van de Korte Put in elkaar overlopen en de sfeer altijd nét een tandje gezelliger is in dit straatje, komen we samen voor een nieuwe BOB Borrel op woensdag 20 mei bij Côte Bar Bistro.

Dit keer ontvangen we je bij Côte Bar Bistro. Côte Bar Bistro is een Franse bistro met stijl, waar de bovenverdieping direct indruk maakt. Een chique en luxe setting, maar tegelijk warm en authentiek. Met een prachtige vide, karakteristieke balustrades en een bar waar je moeiteloos omheen samenkomt. Alles klopt hier: de ruimte, de uitstraling en de energie.

Verwacht een avond die nét even anders voelt. Waar het tempo vanzelf goed ligt, je binnenkomt en direct onderdeel bent van het geheel. Waar gesprekken ontstaan, doorgaan en ergens toe leiden. En waar we het ondernemerschap niet alleen bespreken, maar ook écht vieren.

Die sfeer trekken we door in het programma. Met DJ en live zangeres Mc Choral en een setting die uitnodigt om langer te blijven hangen dan je van plan was. We maken er samen een avond van met energie, beleving en karakter.

Tijdens de BOB Talkshow (optioneel) op de rooftop van Zoetelief gaan we in gesprek met Rob van Laarhoven, eigenaar van Sawiday. Samen met zijn broer Erik bouwde hij het bedrijf uit tot een internationale speler in badkamers en sanitair, met bijna 300 medewerkers en een omzet van meer dan 100 miljoen euro. Hoe groeit een bedrijf op die schaal? Welke keuzes maken het verschil en wat kom je onderweg tegen? Een eerlijk en concreet verhaal uit de praktijk.

Kortom: een borrel zoals ’ie bedoeld is. Midden in Den Bosch, op de Korte Put bij Côte Bar Bistro, waar het deze avond niet alleen goed is, maar gewoon écht goed wordt.

Aanmelden doe je aan de rechterkant van de pagina. 

Over Sawiday
Sawiday is een snelgroeiende speler in badkamers en sanitair, met een sterke combinatie van online en fysieke retail. Wat begon als een webshop, is uitgegroeid tot een internationale organisatie met bijna 300 medewerkers en een omzet van meer dan 100 miljoen euro. Met een duidelijke focus op gebruiksgemak, assortiment en service bedient Sawiday dagelijks duizenden klanten die hun badkamer willen realiseren. Door slim in te spelen op zowel e-commerce als de kracht van de fysieke sanitair winkel, weet het bedrijf zich te onderscheiden in een markt die continu in beweging is.

Over onze BOB Borrel
Onze missie is het verbinden van Brabantse ondernemers, zodat er meer, beter, slimmer, efficiënter en aangenamer samengewerkt wordt in de regio. Hoe doen we dit? Nou, we geven tweemaandelijks ons zakenmagazine BUSINESS uit, bieden we een grote online community én we organiseren dus BOB Borrels. BOB staat voor Business Ontmoet Business, en daar draaien deze zakelijke evenementen dan ook volledig om! Met (gemiddeld zo’n 400) ondernemers uit verschillende branches ontmoet je hier gelijkgestemden, potentiële partners en ga zo maar door. Tijdens het programmaonderdeel BOB Connect maken we het je zelfs extra makkelijk! Op een laagdrempelige en efficiënte manier zorgen we dan dat je met minimaal acht interessante ondernemers visitekaartjes uitwisselt. Ouderwets jezelf voorstellen (en zijn) is genoeg!

Nog geen lid? Kom een keer kijken!
Regio Business organiseert netwerkborrels onder de noemer BOB (Business Ontmoet Business). Door middel van deze BOB Borrels, het online platform en onze zakenmagazines faciliteren wij zakelijke contacten in Brabant. 

No waste evenement
We streven naar een no waste evenement. Heb je je aangemeld, dan gaan we er in onze voorbereidingen ook vanuit dat je komt. Je kunt je natuurlijk altijd van tevoren afmelden!

Deel je ervaringen op social media via LinkedIn, Instagram, Facebook en X. Je kunt ons taggen via @regiobusiness en meepraten met #BOBBorrel


Dit BOB Event wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven

Wie komen er nog meer?

BOB Meetingpoint

Elkaar gericht ontmoeten?
Lees verder

Johan Kwaaitaal
J.I.M. International Trading B.V.

Arno Doornekamp
DOE Academy

Jorge Jordan
Consulting Experts

Frank Egberts
Consulting Experts

Peter Taylor Parkins
PTP Advies & Beheer

Kees Punt
Van den Udenhout Groep

Marco Keurentjes
QX-Innovations

Erik van der Zijden
LIV

Martijn Verbeek
Microsoft

Theo Mank
Matra Beheer

Rick van Heerebeek
Story's 's-Hertogenbosch

Pim Lambrechts
GJK Techniek

Tristan Sprij
Flexotels B.V.

Paul Wilbrink
MENNEKES eMobility Nederland

Paul Kuijpers
E.L.T. Veghel

Nicole Sennema
SimplyDone

Nick Voets
VTI Voets Technische Installaties

Mark Stokkermans
MCA Logistics