Businessflits: Auto Blaschke en Rentmeester Tilburg genomineerd voor Autobedrijf van het jaar

Na een spannende race horen Auto blaschke en Rentmeester tilburg bij de laatste tien voor de titel ‘Autobedrijf van het jaar 2014-2015’. Maar liefst 3.300 autobedrijven strijden voor deze titel. Op dinsdag 7 oktober wordt bekend gemaakt welk autobedrijf uit de top tien zich een jaar lang ‘Autobedrijf van het jaar 2014-2015’ mag noemen.


Uitgave: Juli-Aug 2014
Thema’s: Autobedrijf

Het is nog nooit eerder voorgekomen dat twee Bovag autobedrijven uit dezelfde stad genomineerd zijn. Beide bedrijven zijn ontzettend blij met deze nominatie en alle aandacht die ze hiermee krijgen. Een betere bevestiging van hun klanten, die zo massaal op de bedrijven hebben gestemd, is niet mogelijk. Auto Blaschke en Rentmeester Tilburg staan dus terecht in de top tien van beste autobedrijf van Nederland.

Route naar de finale
De genomineerde bedrijven krijgen bezoek van een onafhankelijke keuringsinstantie, die de top tien aan de hand van een uitgebreide checklist in kaart brengt. Ook krijgen zij bezoek van één of meerdere ‘mystery shoppers’. Aan de hand van de resultaten, selecteert een vakjury vervolgens drie finalisten. In augustus wordt bekend welke drie autobedrijven er doorgaan naar de finale. De uiteindelijke ontknoping vindt plaats tijdens het BOVAG Jaarcongres op 7 oktober aanstaande.

< Alle thema's