Datum Woensdag 21 Mei
Waar Seats2meet Tilburg
Adres Burgemeester Brokxlaan 1000,
5041 SG Tilburg
Routebeschrijving
Op woensdag 14 mei nodigen we je uit voor een inspirerende BOB Borrel in het hart van Tilburg: Seats2Meet, gevestigd in de iconische LocHal. Deze unieke locatie, een voormalig industrieel gebouw dat is omgetoverd tot een moderne hotspot, is een bron van creativiteit, innovatie en verbinding. Het imposante ontwerp met open ruimtes, glazen wanden en historische details zorgt voor een sfeer die je direct uitnodigt om groot te denken.
Over Seats2Meet
Seats2Meet is niet zomaar een plek om te werken of vergaderen; het is een ontmoetingsplek voor ondernemers, freelancers en creatievelingen die geloven in de kracht van samenwerking. Hier draait alles om kennisdelen, connecties leggen en samen groeien. Of je nu een doorgewinterde ondernemer bent of een frisse blik zoekt, Seats2Meet biedt de perfecte setting om ideeën te laten stromen.
Over onze BOB Borrel
Onze missie is het verbinden van Brabantse ondernemers, zodat er meer, beter, slimmer, efficiënter en aangenamer samengewerkt wordt in de regio. Hoe doen we dit? Nou, we geven tweemaandelijks ons zakenmagazine BUSINESS uit, bieden we een grote online community én we organiseren dus BOB Borrels. BOB staat voor Business Ontmoet Business, en daar draaien deze zakelijke evenementen dan ook volledig om! Met (gemiddeld zo’n 400) ondernemers uit verschillende branches ontmoet je hier gelijkgestemden, potentiële partners en ga zo maar door. Tijdens het programmaonderdeel BOB Connect maken we het je zelfs extra makkelijk! Op een laagdrempelige en efficiënte manier zorgen we dan dat je met minimaal acht interessante ondernemers visitekaartjes uitwisselt. Ouderwets jezelf voorstellen (en zijn) is genoeg!
Nog geen lid? Kom een keer kijken!
Regio Business organiseert netwerkborrels onder de noemer BOB (Business Ontmoet Business). Door middel van deze BOB Borrels, het online platform en onze zakenmagazines faciliteren wij zakelijke contacten in Brabant.
No waste evenement
We streven naar een no waste evenement. Heb je je aangemeld, dan gaan we er in onze voorbereidingen ook vanuit dat je komt. Je kunt je natuurlijk altijd van tevoren afmelden!
Deel je ervaringen op social media via LinkedIn, Instagram, Facebook en X. Je kunt ons taggen via @regiobusiness en meepraten met #BOBBorrel
John Habes
Habes – Houten vloeren - PVC vloeren – Meubelen – Totaalinterieur
Inge Guffens
Inge Guffens Content Creatie
Paul Vermeij
Paul Vermeij (crisis-) Communicatie
Jorn Holleboom
Feel Flex
Erika Kremeike
De Merkerij
Bjorn Nouwens
HYPD
Figo Maas
Solipsis - Motion in IT
Jordy Philippens
Solipsis - Motion in IT
Dustin Zweers
SocialFind
Dorus Schellekens
Rabobank
Jeske Tuerlings
Mettom
Laurens Verbunt
De Hilver Bouwmaterialen
Jara Kraai
Yoron b.v.
Vincent Nibbering
Elis Helmond
Koen Hoogenboom
June20